Ohlédnutí za rokem 2017

2. ledna 2018 v 13:00 |  Myšlenky
2018 jako cože?!! Asi pro všechny typická věta. Strašně to uteklo. Já tomu nedokážu uvěřit, že další kapitola mého života skončila a další se otevřela. Je k zbláznění, že ten čas nám tak rychle zdrhá, hah. Ani už pořádně nevim, jestli dokážu tvořit nějaký ten obsah jako před rokem. Roční pauza byla fakt dlouhá, někdy sem měla sem tam myšlenky, že bych něco napsala na blog, ale raději sem si psala pro sebe. Ale o tom až v článku..
1.1. 2017


Abych nějak začala, tak v roce 2017 se toho stalo strašně moc. Jak dobré věci, na které vzpomínám ráda, tak i pár špatných, na které bych nejraději zapomněla.
Začátkem roku sem se konečně naučila bruslit. Dostala sem šanci si poprvé zabruslit, tak sem si řekla proč to nezkusit. A naučila sem se. Chodili sme i na náš rybník, který jak si dobře vzpomínám tak byl tak zamrzlej, že na něm děcka hráli hokej a tak. Taky sem začala touhle dobou něco dělat pro sebe. Spontánně sem si koupila podložku na cvičení a začala cvičit. Na můj údiv mi to vydrželo docela dlouho. Skončila sem někdy v dubnu, ale i tak sem na sebe hrdá, že sem se do toho vůbec dala. Ke konci měsíce sem taky udělala takovou blbost, když sem si řekla, že si pořídím jeden šperk, který se mi stejnak totálně v létě zničil, supr. I tak na leden ráda vzpomínám v dobrým.

31.12. 2017

V únoru sem měla začínající depku z toho, že mi po stovky letech končí můj fav seriál upíří deníky. Joo, byla sem vážně totálně na dně, tak sem si zaplnila srdíčko 5 sériemi Teen Wolf. btw. to taky mělo končit.. Dokonce co si tak pamatuju, tak sem začala své kamarády otravovat mini snapchat musically, museli ze mě mít vážnou radost. Taky sem celý jarní prázdniny proseděla u filmů. Od rána do noci sem se dívala jen na filmy. RIP moje oči. RIP únor.
Březen byl tak produktivní měsíc, heh. Pomalu sem ztrácela naději ve svém cvičení, a co bylo hlavní. Konec upířích deníků. To stálo hodně slz.

Co musim hlavně zmínit - na konci dubna sněžilo. Jo, sněžilo a to nebydlim někde extra vysoko v horách, lol. Duben byl prostě peckovej měsíc. Začátek sme pořádně oslavili jako ta stará školní girl parta na house party. Plno alkoholu, srandy, saunování, prvního koupání v bazéně. Dokonce sme posílaly zprávu do očka, jak se máme nesmírně rády a oni to tam vážně dali.. V dubnu taky probíhala americká Coachella, na kterou sem se alespoň přes živá vysílání dostala. Taky sem zažila své uplně první ''poslední zvonění'', které mě totálně oškubalo o všechny prachy, hah. Konec dubna se nesl v duchu jako samotný začátek. Čarodějnice, alkohol, friends. Co víc si přát. Zpětně bych se ráda vrátila a prožila to celý znovu.

30.4. 2017

V květnu na škole byla taková pohoda, kterou sem ještě nikdy nezažila. Dělala se maturita, půlka školy měla praxi a my sme byli na škole samotný. Takovej chill bych si nechala líbit celej školní rok. Taky sem na začátku měsíce oslavila svoje 16. narozeniny. Sledovala naše kluky na hokeji a užívala čas trávený s friends.
Červen byl další klidnej měsíc. Dolaďovala sem si známky na vysvědčení. Koukala na CSI v Olomouci (parkur) a do čeho sem se teda moc nehnala, tak sem si nechala pořádně ostříhat svoje vlasy. Chvíli sem toho litovala, ale zpátky bych nebrala.


Další dva měsíce pro mě byly směsicí mnoha pocitů, nových zkušeností a zklamání. Naše dost okecávaný puzzle z celýho světa se zas spojilo a my byli spolu. Plánovali sme narozeninový překvápko pro naši skvělou kamarádku, cestovali z obchodu na hřiště, popíjeli skoro každý víkend a prostě si užívali. Mezitím sem si zaběhla i na nějaký ten koncert s daddym. Dokonalejší červenec sem nezažila. Pokud opomenu to zklamání. Na přelomu července a srpna se konal můj milovaný festival Tommorowland. Účast zas jen přes livestream. V srpnu se to moje puzzle zas rozprchlo do různých koutů Česka a Anglie a já měla čas na sebe. Samo že to neznamenalo konec partyy, ta byla celý prázdniny. Jedna velká párty, plno koncertů a koupání v bazénech. Taky se za celý ten čas založila skupina Retards&Roses, Auta6 a garáž klacků-gamesky. Insidejokes A vlastně celý prázdniny sem si dělala takový malý deník do poznámek v mobilu. Místo blogu, no. Každý den sem si tam zapsala, co sem dělala, jakou sem měla náladu a tak. Nakonec sem docela ráda, že mě tohle napadlo. Když si to totiž zpětně pročítám, tak bych na spousty věcí i zapomněla. Takže vřele doporučuju!


Září? Znáte přece září. Nástup do školy, fuj. Nicméně i tenhle měsíc měl svoje kouzlo. Poprvé sem byla na něčí svatbě, kterou sem si tak moc užila, že bych se hned vrátila. Rodina pospolu je ta nejkrásnější věc, važme si toho. Na co bych nemohla zapomenout.. další koncert, lol.

22.9. 2017

Říjen byl měsíc plný plánování a velkého tripu. Do Prahy. Ahaaa. K tomu se pojí docela dlouhá story. Pokud někdo neví, tak koncem října byl v prag Dj Marshmello, na kterýho sem si brousila zoubky už někdy od začátku prázdnin. Chvílemi to vypadalo nadějně, pak zas že by se ani jet nemělo. Říjen padl, my sme si zabalili pár švestek s lístky a jeli vstříc dobrodružství. Takovou obří kalbu sem viděla poprvé v životě. A jak by se dalo očekávat, naprosto sem si tu noc užila. Sice sem tam málem omdlela ze žízně a toho šílenýho vedra, ale v tu chvíli na to prostě zapomenete a necháte se vláčet vlnou emocí. Sem moc ráda, že se to vydařilo i po minulý zkušenosti se Selenou, která svůj koncert zrušila.

20.10. 2017

Listopad přeskočíme. #NUDA
O prosinci bych mohla vyprávět do hálelůja. Takže to shrnem. Na začátku sem jela se školou na debatu kandidátů na prezidenta ČR do Prahy. Další víkend sem si zahrála na hrdinku a šla s partou se podívat na věneček, který skončil samo, že drinky. Začal vánoční čas, který sem si užila znovu se svými puzzlíky, kdy sme si pro zpestření našich tras zarezervovali bowling. Koncem měsíce se pořádala i společná girl sleepover. A teď sme tady. Den po novém roce, teď už druhý den.. Silvestr dopadl děsně. Ne že bych ležela někde na ulici a v rukou krabičák. Trávila sem ho doma a to je to nejhorší, co můžete v mém věku udělat. Nebo aspoň v mé rodině udělat. Proto sem zvědavá co přinese ta pověstná 18 a už teď vím, že se mám na co těšit ale rozhodně i bát.
Tímto děkuju všem, co mi můj rok 2017 něčím zpestřili a přinesli mi do něj to, co mi chybělo.
Mám vás ráda.

22.9. 2017 - 25.8. 2017 - 16.7. 2017
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ejnyt-world ejnyt-world | Web | 2. ledna 2018 v 16:08 | Reagovat

Boží článek! Jsem moc ráda, že zas vidím nějaký novější číslo u článku, než rok 2016! :D Díky moc za tenhle "soupis", díky němu jsem si taky na pár věcí zavzpomínala. <3 Těším se na další společný zážitky!! A ozvi se dřív, než za rok :*

2 NattLy NattLy | 11. ledna 2018 v 10:12 | Reagovat

Boží článek! A pěkný design. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama