Diary/5

14. prosince 2016 v 19:16 | Adele❤ |  Myšlenky
Miluju vánoční čas! Zase tematická věta dnešního diary. Ale dlouho jsem se neozvala a o nový informace se musim podělit. Ještě jsou ty Vánoce a já mám vánoční náladu! Po takové době spíš letech, takže čekejte v nejbližší době spousty článků. Naprosto si to užívám a dokonce jsem si poprvé vyzdobila nějak pokoj. Zbožňuju svátky. Taky mě chytla ta psací nálada! Navíc mi to vše chybělo. Ugh.#KecyNaZáčátek
Jak už jsem psala, dlouho jsem se neozvala. A musim vytáhnout takovou tu nejvíc používanou výmluvu. Škola. Ta zákeřná škola mi vzala tolik času. Jo, ještě zaslouženej odpočinek. Asi se tu nebudu rozepisovat, jak jsem si musela zvykat na novej režim vstávání a učení do školy. Přijíždění každý den pozdějc. Achjo, chybí mi ta základka. Na čem nám záleží, si uvědomíme až pozdě. A bohužel mě to mrzí.. Takže, budoucí středoškoláci, važte si dnů na základce! Rychle to uteče. Navíc, jestli máte skvělou partu, važte si těch dnů ještě víc. Já jsem po věnečku a bojím se toho, co v budoucích týdnech přijde. Jestli se budem ještě jako celá třída vůbec vídat, protože rozhodně už teď se někteří někam vypařili a nikdo o nich nic neví. Skvělý. Jinak, článek nevykouzlim během pár vteřin. Takovou schopnost bych vážně chtěla mít!

#Taneční
Celý podzim jsem chodila pátky do tanečních, kde jsem se zakoukala do jednoho kluka, kterýho bych označila jako ztracenej případ. O všem jsem psala v minulém diary, tam jsem tomu věnovala trochu víc slov. Nom, nakonec se zamiloval, ale ne do mě. Do mé kamarádky, o kterou má asi velkej zájem. Je to nějaký komplikovaný, ale teď po tanečních do toho zasahovat vážně nechci. Nakonec sem vážně ráda, že ho už potkávat nebudu, heh. Samozřejmě jsem naštvaná, ale s tím nic dělat nemůžu. Takže skvělej konec tanečních, ještě že už máme po věnečku. Nicméně, z věnce mám takový smíšený pocity. Byl fajn, to se musí uznat. Nejdřív jsem tam nechtěla zůstávat moc dlouho, protože mi doma dávali Harryho a jako správnej Potterhead musim vidět každý díl, hah. Nom, zůstala sem tam až do konce. Roztančili jsme celej parket, pořádně jsme si to užili a taky se ukázalo, kdo má zájem se dál bavit s naší třídou ze základky a kdo ne. Teď jen čas vše ukáže.

#TrochuMimo
Jak už sem zmiňovala, jsem fanoušek Harryho. Až mi z toho rodiče říkají cvoku. Takže se s vámi chci podělit o jednu hru, no dejme tomu, že to tak úplně hra není. Nepohybujete se s nějakou postavičkou, ale v herním chatu. V něm píšete vlastně vše. Třeba co si vaše postava myslí, co dělá, co říká. Je to takový knižní pojetí. Bych řekla. Moc se mi to líbí, je to naprosto něco novýho, co se vážně povedlo. Takže se na to rozhodně mrknete, pokud máte rádi HP.. je to něco pro vás!
Ještě jsem si po hodně dlouhý době zapla Disney. A tím nemyslim nějaký filmy od Disneyho, ale ty trapácký seriály, který tam běží. A jo, na první moment se mi to zalíbilo. Si vážně někdy připadám jako dítě.. seriál
gif, disney channel, and liv rooney image
#Plány
Taky jsem si tu dobu zpříjemnila cestováním. Už jsem si na konci roku myslela, že se nikam nepodívám a ona se ta příležitost naskytla na poslední chvíli. Sice to nebylo nikam daleko, ale cíl pro rok 2016 je splněn! A jsem šťastná! Samozřejmě to bude dalším článkem, ale to předbíhám a chci vás nějak napnout.. Taky plánuju nějakej ten přímo vánoční článek, pak i tipy na filmy a další články. Prostě už tu přes ty svátky zůstanu. Hah, to říkám vždy.
Ale teď už to myslim vážně!
Přežijte školu, mám vás ráda!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Luna Luna | Web | 18. prosince 2016 v 18:40 | Reagovat

vánoční nálada mě taky pohltila jako blázen♥užij si svátky co nejvíce to jde♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama