Říjen 2016

Tipy na filmy/ Halloween

20. října 2016 v 17:11 | Adele❤ |  Ostatní
Víte, jak mi vadí, že se u nás žádný Halloween neslaví? Já vždy byla a budu úchylná na ty americký svátky. Jinak to prostě nejde. A běhat někde venku převlečená třeba za piráta mi přijde skvělý a bláznivý zároveň! Nebudu to nějak skrývat, před 2 lety jsem pobíhala po městě s kamarády ehm, se sugar skull na ksichtě.heh. Doufám, že si to už nikdo nepamatuje..
Dneska, jelikož sem nemocná a dělám si takové své předprázdniny,chva chva. Prostě nemám co dělat, a protože znám tolik filmů, které mi něčím připomínají Halloween, tak je ráda předám dál. Samozřejmě nečekejte žádné horory. Nemám ráda horory,ugh. Asi sem divná a někdy si přijdu na svůj věk až moc jako snílek a pohádkář, co to je za slovo,jaj. No, chápeme se.

Diary4 /zamilová až po uši

9. října 2016 v 13:00 | Adele❤ |  Myšlenky
Už si připadám s těma ''Diary'' otravně. Ale já fakt nevim, kam mám ty moje malý kousíčky života dávat.. Budete se muset smířit s diary.No.
Tenhle týden byl fakt záhul. A i když tady budou jen 2 témata, tak se prostě musim už někde vypovídat..
A teď se vám musim pochlubit, že jsem byla v pátek zkoušená! a? jednička! Nadšená jak malý děcko u rozbalování dárečků,haha. Já sem vždy tak vyklepaná ze zkoušení a nikdy to asi nepřekonám, ale tohle mi v tu chvíli dalo tolik sebevědomí!