STŘEDNÍ III.

25. září 2016 v 17:05 | Adele❤ |  Ostatní
Jaký byl můj 1. měsíc na střední?

27. 8. 2016
Jako ráno jsem byla naprosto vyklepaná z toho, že do školy přijedu moc pozdě a budou všechny lavice vzadu zabrané. Dobře, klepu se i teď. A budu se klepat do tý doby, kdy nesednu do lavice vzadu. Bojim se docela i těch lidí, jaký budou a jestli dokážu být v nějakým dalších kolektivu. Vlastně pro mě je důležitější sedět vzadu, než abych se kamarádila s těmi lidmi. Když budu sedět vepředu a budu se s nimi kamarádit, tak tam stejnak budu trpět. Moje dobré vysvětlování.vau.
No, to jsou problémky,co.

31. 8. 2016
Zítra. To nepřežiju! Strašně se bojim. Nedokážu tomu uvěřit, jak rychle to uteklo. Nechce se mi po 2 měsících zpátky do školy. Jestli se tomu dá říkat ještě škola. Bez přátel, bez těch učitelů, který sem znala. Je to jiný. Divný.
Víte, jak se chystám na první den v prváku? Nijak,haha. Raději si ani nepředstavuju, jak to tam bude probíhat, protože vždy když si něco představim a to doslova, tak to je naprosto jinak.
Taky si nebudu na sebe brát nějaký šaty. To na mě nikdo nenavleče! Pěkně kraťasy, obyč tričko a přes sebe cardigan.hah1. DEN NA STŘEDNÍ
Teď si v klídku sedim na posteli, poslouchám písničky a jsem docela ráda za dnešek, jak dopadl. Třída jako kolektiv vypadá teda hrozně. Jsou tam docela nepříjemné tváře a z těch lidí celkově moc dobrý pocit nemám. Jenže jsem si tam našla někoho, kdo vyčnívá a má podobný názory jako já!
Dnešek proběhl docela rychle. Byla jsem tam jen půl hodiny. Si říkám, že jsem ani nemusela jezdit, haha. Přivítání, představení a šlo se domů. Zjistila jsem, že se většina mých spolužáků zná už ze základky, takže jsem takovou ovcí v našem kolektivu... A nemám z toho zrovna dobrý pocit, chce se mi brečet a chci zpátky na základku.

MĚSÍC NA STŘEDNÍ
Nevím, jak bych začala. Nikdy bych nevěřila tomu, že příjdu ze školy tak psychicky vyčerpaná a složim se. Nechci tady psát o svých depkách v prvních 2 týdnech na střední, ale je to tak. Myslela jsem si, jaká to bude procházka růžovou zahradou a ona to byla procházka trním. Naštěstí se to zlepšilo a teď můžu konečně napsat, jaké to je být středoškolákem.

1. TÝDEN NA STŘEDNÍ
První týden byl o nás. Takže představování všem učitelům, ukazování školy, učeben. Srovnávání se s rozvrhem a stylem učení. A já? Pro mě bylo nejhorší si uvědomit, že už nejsem mezi svými, ale že ty lidi jsou naprosto cizí a nikoho tam neznám. Jediný, kdo mi připomíná základku, je naše třídní učitelka. Docela náhoda, když získáte za třídní dceru své bývalé trenérky gymnastiky, kterou jsem měla na prvním stupni. Samozřejmě jsme se poznaly a společně se tomu zasmály.

2. TÝDEN NA STŘEDNÍ
To už jsem měla tu známou depku, že se tam semnou nikdo nebaví, obor mi nic neříká. Ehm, obor mi vážně nic neříká, ale co mi jinýho zbývá než tam zůstat. Taky byly dny, kdy jsem chtěla přestoupit na jiný obor. Neudělala jsem to.

3. TÝDEN NA STŘEDNÍ
Třetí týden byl asi největším zvratem, kdy jsem se začala bavit s ostatníma. Stále si v naší třídě buduju přátelství, ale je to mnohem lepší a cítím se v ní teď líp. Také teď z pondělí na úterý budem na adapťáku a jsem na to popravdě hodně zvědavá! Samozřejmě ráda napíšu článek.
Taky stále a furt vzpomínám na základku, protože takové vzpomínky se nedají nikdy zapomenout a je skvělý, že se teď každý pátek setkáváme se všema na tanečním parketu. Máme skvělou partu, protože tam nejsme jediná třída. No, bla bla bla, haha! Příští týden mám 1. prodlouženou, tak se těším. Čekejte článek!
Mám vás ráda! Přežijte školu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vlaďka Vlaďka | Web | 26. září 2016 v 11:11 | Reagovat

Skvěle popsáno, hodně podobně jsem to cítila i já****

2 bcup♡ bcup♡ | Web | 27. září 2016 v 13:34 | Reagovat

těším se na článek o adapťáku! já si pořád pamatuju ten svůj, měla jsem z toho tenkrát strašnej strach a vůbec jsem se netěšila a jak na to teď ráda vzpomínám, hih. (sakra, už je to tady, už mluvím jak babička. pomoc. :D)

3 crazyjull crazyjull | Web | 27. září 2016 v 17:55 | Reagovat

Neboj, všechno bude nakonec v pohodě. Já měla první den na střední minulý rok podobné pocity :) My jsme měli adapťák hned na začátku měsíce, takže jsme se rychle začala všichni bavit. :)

4 ejnyt-world ejnyt-world | Web | 2. října 2016 v 13:59 | Reagovat

Je super, že už jsi tam teď šťastnější! Ono to bude lepší, jenom si musíme zvyknout! :) I když, jo, pořád chci zpátky na základkuu! :D :( :D

5 Werangummi Werangummi | Web | 8. října 2016 v 20:31 | Reagovat

Na konci prázdnin jsem měla úplně totožné pocity. Strašně jsem se toho bála. Ovšem mám to jiné v tom, že v mojí nové třídě jsou 4 lidi, kteří se mnou chodili na základku. Jedna je prakticky moje nejlepší kamarádka, s druhou se jakžtakž bavíme, a potom dva kluci, u kterých bych byla radši, kdyby tam vůbec nebyli. Já byla na začátku z nového kolektivu nadšená, ale nějak mě to časem opustilo. Není to vlastně tak super, jak jsem si myslela. Jsou tam fajn lidi, ale určité jedince bych z té naší třídy nejradši odstranila a byli bychom mnohem lepší kolektiv a všechno. Jsem ráda, že už je to teď lepší u tebe. Určitě bude ještě. A je super, že se s bývalou třídou ještě takhle vídáte v tanečních, já do nich půjdu až příští rok :) Krásnej článek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama