Diary3 /prázdniny

27. srpna 2016 v 13:00 | Adele❤ |  Myšlenky
Počítám poslední dny, kdy jsem stále takovou tou prázdninovou deváťačkou. Při pomyšlení na střední mám husí kůži a na novou školu se mi rozhodně nechce. Proto asi pochopíte mé prázdniny na blogu, jelikož jsem trávila poslední měsíc s přáteli. A samozřejmě jsem si dnes zase projížděla fotky, který jsme nafotili během devítky a bylo mi, jak jinak než do breku.achjo.
Ani nevíte, jak se držim, abych náhodou nezveřejnila nějakou neanonymní fotku. I když stejnak si myslím, že na to jednou dojde a já tu zveřejním, jak sebe, tak i své přátele..


Začátek prázdnin si popravdě vůbec nepamatuju. Vím jen, že jsem si jela koupit šaty do tanečních, který mě čekaj 2. září. Přesně na můj svátek. To mám pech, co. Nemám ráda tyhle akce a vše s nima společný. Takže to budou půlroční muka.kruci. Hlavně mi držte palce, ať to vše v klidu zvládnu. Samozřejmě mou povinností je vám nahlásit ty největší trapasy, které se tam stanou,haha. A podle mých věšteckých schopností jich nebude málo.
Také v červenci přijela na víkend naše kamarádka, se kterou se vidíme jen o Vánocích a prázdninách. Sice tu byla jen 1 den, ale všichni jsme si to i tak užili. Každý ji berem jako poslední kousek puzzle a bez posledního kousku to není ono. Málem bych zapomněla na náš 2. kousek puzzle, který dorazil na začátku srpna z Anglie.
Také jsem měla možnost erasmu v Maďarsku. Bohužel jsem nabídku dostala na poslední chvíli a ta chvíle byla už dost dost pozdě, takže jsem nakonec s lítostí nejela. Tak třeba někdy příště.
Ještě na konci července mi přišel pohled z Taiwanu. Mimochodem, nebudu už psát články o postcrossing, jelikož mě samou to moc nebaví, tak vám sem tam napíšu někdy, jak to jde. Takže mi přišla netradiční obálka, která byla narvaná k prasknutí. Prince (tak se jmenuje) mi poslal 3 popsaný papíry, 4 čaje a 5 pohlednic. Byl to šok, pochopitelně. Nakonec se z nás stali dopisovací kamarádi, kteří se jednoho dne chtějí poznat, neuveřitelný.co.
Na začátku srpna nám tedy dorazil ten zatoulaný kousek z Anglie.haha. Což znamenalo výletování. Můj celý srpen byl ve znamení ''ve 3 sraz u obchodu, v 8 budu doma.'' Doslova.
Taky jsem navštívila Zoo ve Dvoře, na které jsem napsala článek.
Teď vám to asi ještě více pomotám, jelikož se v srpnu ukázala zase naše kamarádka a to znamenalo konečný celek našeho puzzle. Společně jsme se prošli do Pekla, užili si pouť a poznali někoho nového. Například jsme poznali jednoho týpka z Mississippi, na kterým jsem si potvrdila, že má angličtina rozhodně není na pokraji zkázy.muhaha. a nemusim se za nic stydět.
A aby toho nebylo málo, tak jsem se prostě musela zrovna v tyhle době zamilovat.achjo. Do toho nesprávnýho ještě. A poprvé v životě si nejsem žádným svým rozhodnutím jistá. To znamená, že jsem to vše nechala plavat a nechávám to trapně na osudu. Jo, věřim na osud!
Poslední dny tedy trávíme spolu venku a většinou stereotypně jdem do města na zmrzlinu, někdy si sedneme na jídlo ve vietnamské ''restauraci'' a jelikož nám ani to nezaplní pupky, tak si řeknem, že jdem na ''večeři'' do lidlu. Potom jdem jako malý caparti hrát pavouka na jedno hřiště u nás. Zajímavý život budoucích středoškoláků.
Užíváme si to teda, jak nejvíc můžeme.haha. Jelikož příští týden se všichni rozejdeme a budem se obvykle potkávat na tanečních nebo v malých skupinkách venku. A společně se zase uvidíme až na Vánoce, kdy za námi přijede 1 puzzlík z Anglie a 2. z Plzně.


Taky musim zmínit olympiádu! Bylo skvělý vidět, jak lidé fandí našim. Já jsem fandila, jak jen jsem mohla. Samozřejmě jsem se většinou koukala na Rio po 8. hodině večer,haha. Jak jinak. A jsem hrdá, že jsem Čech. Začínám si uvědomovat, že Česko je vážně krásný. Dobře, až na nějaký ty výjimky.. Ale můžeme být rádi, není to tu zas tak zlé.hah. A 10 medailí? Pěkné číslo. Tleskám.
Pomalu taky začínám odpočítávat měsíce, týdny a dny na koncert Seleny. Nedokážu popsat, jak se těším! Nedokážu uvěřit ani tomu, že tam vůbec budu! Je to neskutečný pocit, který nedokážu popsat.. Ještě 2 měsíce!❤❤❤
Neuvěřím ani tomu, že budu za pár dní středoškolákem. A ten pocit, že na škole budu 4 roky a pak musím udělat ještě větší rozhodnutí než to, kam se dostat na střední, je docela děsivý. Nebudu lhát, už trošku nad tím uvažuju. Přemýšlím o pomaturitní au pair v Anglii, která by mě nastartovala na vysokou v cizině. Nebo bych šla zbaběle na vysokou tady.
Jen se víc táhnu k té au pair. I když nemám ráda děti.haha. Třeba se to časem změní, přece jen mám ještě 4 roky.
Myslím, že jsem napsala naprosto vše, co jsem chtěla. Stále si užívejte poslední dny a nesmutněte, protože školní rok uteče jak voda a budou tu další prázdniny a ještě blíž budou Vánoce, na které se taky moc těším!❤
Taky bych tu chtěla dát mou prázdninovou srdcovku, která je spojená s to mou nepravou srdcovkou o které jsem tu psala.
Mám vás ráda!❤❤

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ejnyt-world ejnyt-world | Web | 27. srpna 2016 v 20:17 | Reagovat

Jo jo, ten venkovní rituál je nejlepší na světě!😂💕 Taky mi pomalu dochází, jak je Česko krásný! ^^ Seleny se nemůžu dočkat! Bude to legendární!!<33

2 werangummi werangummi | Web | 30. srpna 2016 v 10:30 | Reagovat

Taky jsem ty prázdniny vnímala sama sebe jako malou deváťačku, vůbec mi to nedocházelo. Uteklo to vážně jako voda.
Držím palce v tanečních, určitě to bude super :) mě čekají za rok :)
Tak to jsi měla pěkné a nabité prázdniny :) Taky nemůžu uvěřit tomu, že už za pár dní (ani se to tak nedá říkat už) budu středoškolačka. Strašně to utíká. Moc hezký článek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama