Stříbrný Rybník

3. června 2016 v 19:23 | Adele❤ |  Cestování
Nejlepší třídní výlet! Jako tuhle větu jsem si nemohla odpustit, protože ani samotná Vídeň na to nemá. Spoustu zážitků, o kterých vám samozřejmě povím. I kdyby vás to nějak nezaujalo, tak to bude stejnak jednou krásná vzpomínka, která mi připomene božských 9 let s mou třídou. Ano, přesně tak!
Ještě jen abych zdůraznila, výlet jako takovej to nebyl. Měli jsme volnou ruku a nezatěžovaly nás nějaké tůry a naplánované akce.


1. den
Náš výlet, jako každý jiný začíná na nádraží, které popisovat nebudu. Dobře poposunu to trochu dál. MHDéčkem jsme tedy dojeli na Stříbrňák. Celé 3 dny nám vycházelo krásné počasí, jen jednou sprchlo, ale to nás nijak nerozhodilo. Bydleli jsme v chatkách, které byly napůl rozpadlé, dobře zas tak hrozné to nebylo.
Náš společný výlet jsme zahájili trošku drsnější flaškou. Drsnější, tím myslím, že úkoly byly tak trochu zvrhlé.. O tom vám raději nebudu povídat, povím vám jen to, že pod naší váhou rupla postel.haha. To jako ještě nic nebylo. Po pár hodinách ruply další 3, u nás na pokoji už to naštěstí nebylo. Pak jsme se šli koupat a já blbec, jsem si zapomněla plavky a díky klukům, kteří byli tak moc laskaví a nechtěli mě připravit o vodu, jsem tam musela žuchnout v oblečení.děkuju. Odpoledne jsme ještě vyrazili do kousek vzdálené vesničky, kde jsme si nakoupili nějaké jídlo a zmrzlinu. Po návratu už konečně začíná nějakej ten adrenalin.oukej, zas tak velkej ještě ne.
-Když přišel můj kamarád do pokoje, kde měl vlastně úplně vše, tak našel svůj mobil pod postelí na 2 půlky a peněženku o 100.- lehčí. Říkáme si, jestli to nebyl třeba někdo ze třídy, ale zas takové tam nemáme.
Zbytek dne už byl v naprostém klidu. Koupání, koupání, koupání a opejkání. Dobře naprostý klid trval jen večer. Noc byla jiná. Ve 2 hodiny ráno nás vzbudil křik holek z dolního pokoje. Kamarádka tam běžela a vrátila se s tím, že na holky někdo cizí koukal za oknem a poté i ťukal.
2. den
Druhý den se začínalo v 9 hodin na paintballu. Naprosto skvělý zážitek! Nedokážu to pořádně vysvětlit. Možná, že by to vysvětlila má modřina na stehnu a výhry mého červeného týmu, jinak to nedokážu popsat.
Úterý, bylo trošku víc nabitější. Ráno paintball, dopoledne koupání, odpoledne cesta znovu do nedaleko vzdálené vesničky a poté tedy ten zmíněný déšť, který jsme si užili pěkně společně na 1 pokoji.haha. Když to skončilo, tak jsme vyšli ven a zahráli si nějaký hry s míčem. Já hrála ,,fotbálek'' v jedný velký louži. Vedle nás byla ještě 1 velká vyfouklá trampolína, na který byly ještě větší louže. A teď moje vysvětlování lv 100. Kamarád tam hodil držku a nás napadlo, že se na ní budem klouzat jak největší dementi.haha. Byla to dost dost velká prdel..Nějakej děda si nás tam ještě natáčel.
Po klouzání se šlo ještě na chvíli koupat.
Teď to asi trošku přeskočím a přejdu rovnou k tomu, co se vám tu celou dobu snažím napsat. Celej výlet jsme měli problém s jedním zlodějíčkem možná 2, kteří tu oblast měli nejspíš už asi dobře ,,očíhlou''. Dobře mobil, peníze, ten člověk. Mohla to být náhoda. Bohužel nebyla, ten večer se nám někdo vloupal do chatek rovnou několikrát. Sice nic nevzal, ale už to byl špatnej pocit, že nás někdo dlouho sleduje.
Tu noc měli kluci povolení prohledávat cyklostezku a les, u kterého jsou chatky. Nikoho teda nenašli.
Teď nevím znovu, jak bych to vysvětlila. U okna jedný chatky byla totálně polámaná a udusaná tráva, jako kdyby na ní někdo pěkně dlouhou dobu ležel. Teď doufám, že jsem vás nějak nevystrašila, ale je to prostě pravda. Viděli jsme i nějakého týpka, který utíká v černý kapuci směrem pryč..
Popravdě, každý byl strachy podělanej,haha. Takže většina se nahrnula do našeho pokoje a šlo se spát. 13 lidí v pokoji pro 4.
Celý výlet se nakonec stejnak vydařil a ve středu se jelo domů. S čistým srdcem můžu říct, že tento výlet byl naprosto super, a že bych si ho klidně zopakovala znovu. Každý z nás bude rád vzpomínat na zážitky, které jsme tam prožili. Určitě věci jako plácnutí šlehačky na obličej, ztracené brýle ve vodě nebo společný kabelování (inside joke) určitě nezapomenem. Vlastně už teď přemýšlíme, že se tam o prázdninách znovu vydáme.
Poslední věc dneska, bych vás chtěla poprosit o vaši podporu likem na těchto fotkách.
Jsou to fotky z paintballu a do 1.7 soutěžíme o hru zdarma.
Dneska to byl tedy trošku delší článek. Tak jo, užívejte si sluníčka.
Mám vás ráda!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tewika Tewika | 3. června 2016 v 20:14 | Reagovat

Moc pěkný článek. :) A protože jsem tam sama byla můžu potvrdit, že to byl vážně užitý výlet. :)

2 buttercup♡ buttercup♡ | Web | 3. června 2016 v 20:42 | Reagovat

ježíš:)) jsem ráda, že sis ten výlet tak užila, mě čeká v pondělí, tak budu doufat, aby byl aspoň z poloviny tak fajn, jako ten váš. :)

3 Werangummi Werangummi | Web | 4. června 2016 v 11:52 | Reagovat

Jé, za dva týdny jedeme také na poslední školní třídenní výlet se třídou a pevně doufám, že o něm taky napíšu takový článek, jako ty, že bude taky tak skvělý. Jsem hrozně ráda, že sis to užila!
Zvrhlou flašku už jsem taky zažila, haha, nevím, jestli se to letos bude opakovat :D
Žuchnout do vody v oblečení, to musel být docela zážitek :D
To s tím zlodějíčkem, určitě by mi taky běhal mráz po zádech. Ale zase máte nezapomenutelnou vzpomínku! :D
Nádherný článek, moc pěkně napsané, je super, že se výlet vydařil a všichni jste si to užili! :)

4 Niki ^^ Niki ^^ | Web | 5. června 2016 v 21:59 | Reagovat

Jeee tyhle školní výlety my chybí :D ale jsem za tebe moc ráda že sis to užila, já teda ale nikde nežuchla do vody v oblečení :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama