Pohledy ze světa

25. května 2016 v 16:59 | Adele❤ |  Ostatní
Poslední prezentace zamnou, juhůů. Vždy přijdu s takovou super počáteční větou, haha. Dlouhou dobu jsem si říkala, že to chce už nějakej ten článek, jen já se k tomu nikdy neměla. Teď je ten správný čas. Je zachvilku konec školního roku, vše mám za sebou a teď si můžu už jen užívat. OK užívání se tomu říct moc nedá, jelikož pár týdnů do konce mé dosavadní části života. Po prázdninách budu muset začít novou kapitolu. Věříte mi, že do toho jít ani nechci? Nechci poznat nové lidi, sem šťastná s těmi starými. O základce se vyjadřovat ani nebudu, stále to samé, jeden velký stereotyp. Teď vlastně nastala moje další fáze života. Menší fáze,ok. Stala sem se oficiálně brejlounem,haha. Dobře, nenosím je celou dobu, jen na televizi atd. I tak to je změna. Ještě bych se ráda zmínila o hokeji. Můj sportovní duch byl nastartovanej po celý květen. Čekala jsem výhru nad amíky, bohužel no. Poslední věc, kterou tu napíšu je, že jedem v pondělí na výlet se třídou. Tleskám, ředitel nás pustil, aha. Jedem do Hradce na Stříbrňák, snad nám to počasí bude přát, protože teď to venku na koupačku moc nevypadá, tak snad dopadne alespoň ten paintball a lanový centrum. (článek nejspíš bude, když se dokopu)
Nudná část mého dosavadního života.
Teď na tu část, o které je tento článek!
Už mnohokrát jsem se rozepisovala, že jsem začala s projektem, který spojuje svět. Posílání pohledů. Za tu dobu (asi od března) mi přišlo dohromady 16 pohledů. Bože, mohla jsem vám to napsat klidně dřív, takže ten článek bude nejspíš na více, ehm článků.
První pohled mi tedy přišel 21/Mar/2016, byl to btw. den, kdy jsem šla na ten pohřeb.. Musím říct, že mi to o trošinku zvedlo tu náladu. Pohlednice přišla v dokonalém stavu. Dotyčný ji polepil různými páskami. Bohužel ty nebyly zrovna moc malinké, takže zabraly hodně místa a tím se nemohl moc rozepsat. Napsal jen, že bydlí v Hong Kongu a na pohlednici je čínský pták.
Druhý pohled byl poslán z Taiwanu ta dálka. Holčina píše, že se jmenuje Alina a bydlí v hlavní městě Taiwanu, Taipei City. Má ráda cestování kolem světa a jednou byla dokonce i v Česku a doufá, že Česko znovu navštíví. Btw. pohled moc zajímavý, je na něm napsané - A Collection of Recipes by...
Třetí pohled tentokrát z Německa dorazil 11/Apr/2016 jako ten druhý. Je na něm pohled na Mnichov, bohužel paní má děsný rukopis. Dokázala jsem přečíst jen jedinou větu. Hope you are well, take care. podpis. achjo.
Čtvrtý a dnes poslední dopis dorazil 14/Apr/2016. Chlapík si dal záležet na výběru pohlednice a na tom, co napíše. Jelikož byl první, kdo mi poslal něco s pivkem, tleskám.

Taaak. Dnešní čtveřice je hotová. Určitě mi dejte vědět, jestli se vám tento typ článku líbí. Jsem vždy ráda za nějaké zpětné reakce! Už teď mám v hlavě spousty nových článků, jen je napsat. Užívejte si sluníčka, pokud nějaké bude, užívejte si poslední měsíc školy. Vím, říká se mi to hezky, jelikož už teď to beru jako prázdniny, haha. Hlavně dopilujte známky. Přeju vám klidný konec roku.
Mám vás ráda!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niki ^^ Niki ^^ | Web | 27. května 2016 v 19:36 | Reagovat

To je na tom to nejvíc fascinující :) Jednou ti přijde nějakej uplně ošklivej pohled, na kterým není ani přádnej text jenom ubohé "happy postcrossing" a pak ti najednou přijde nějaký uplně neočekávaně dokonalý pohled, s obrázkem podle preferencí, se skvělým psaním, samolepkama :) Je to nádherný koníček :D   Jen tak dál budu se těšit na další ^^

2 Werangummi Werangummi | Web | 28. května 2016 v 10:41 | Reagovat

Jsem na tom podobně. Po prázdninách taky začínám novou kapitolu, na střední, mezi nové lidi. Upřímně, já se tam těším. Ale na druhou stranu, základka je přes polovina mého života, součást mě, o kterou teď přijdu. Bude to zvláštní, hodně zvláštní, a bude se mi stýskat. I když nad tím budu asi kroutit hlavou, jak se mi může stýskat, ale bude. Také jedeme v červnu se třídou na výlet, a bude to náš poslední, takže si ho hodlám co nejvíc užít. Užijte si to tam a na článek se těším. :) Ty dopisy, to je fakt krásný. Nikdy jsem se s takovým posíláním dopisů nesetkala, ale rozhodně je to zajímavé. Určitě udělej pokračování. A jinak, máš krásný blog, nevadí, když si tě přidám do oblíbených? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama