Duben 2016

STŘEDNÍ II. Jak probíhaly přijímačky?

15. dubna 2016 v 20:41 | Adele❤ |  Ostatní
Tak mám konečně napsané přijímačky. Konečně. Musím říct, že jsem nepociťovala žádný velký stres. Asi 2 týdny před jsme totiž psali na celý den nějaké testy. Tak jsem to brala jako další testování. Jinak k samotným přijímačkám, matika byla hardcore a čeština byla v pohodě. Sice mohla být jednodušší. U nás ve škole jsme měli normálně přípravu na přijímačky jak v češtině, ve které jsme to trošku více rozebrali, tak i v matice, ve které mi to vůbec nepomohlo. Takže nespolehejte jen na školní přípravu. To sem dělala já, hah. A protože to mám ještě v živé paměti, tak vám dnešek rozepíšu. Třeba to někomu pomůže. Já takové články třeba vyhledávala!

The Vampire Diaries TAG

2. dubna 2016 v 8:00 | Adele❤ |  Ostatní
Ani nevim, jak začít. Mám nějakou špatnou náladu a stresuju se. Dnes mi přišla pozvánka na přijímačky. Takže se to ještě navýšilo. Do příštího týdne musím odevzdat závěrečku, kterou musí nejdřív odsouhlasit učitelka. Z toho mám taky bobky,hah. Od příštího týdne hlavně všechno začne. Začnu se pořádně učit a bude se přestavovat polovina našeho bytu. Tak jsem zvědavá, jak to zvládnu. Bude to v době mých přijímaček a nejspíš se to potáhne celej měsíc.
Taková má útěcha jsou seriály. Teď jsem začala koukat na Teen Wolf, protože tam hraje Dylan, ach! Čekejte pak taky nějakej tag. Brzo začnou vysílat The Containment, na ten se taky podívám, ale hlavní stálicí je seriál TVD. Protože jsem nevěděla co napsat za článek a další deník jsem tu nechtěla, přiznávám. Tak tu je tag. Něco nového a doufám, že vám to nebude vadit. Přece jen upíry každý rád nemá..Dlouho mi 1 otázka motala hlavu. Co se vám na mém blogu líbí? Vidím prostě ty čtenáře, co se vrací. Tak mě to zajímá!
A napište mi jestli se vám tag líbil a mám napsat někdy další...
Mám vás ráda!!